Nowe pojazdy, wysoki standard

Przez setki tysięcy kilometrów, które pokonaliśmy na trasach krajowych i międzynarodowych na terenie UE oraz poza, wypracowaliśmy najdogodniejsze dla pacjentów i zespołów wyjazdowych, konfiguracje pojazdów, w skutek czego, przedstawiamy Wam najnowocześniejsze w Europie (może nawet na świecie) ambulanse transportowe.
Samochody na bazie Renault Master 2022r., zabudowane przez Auto-Form Sp z o o i Wspólnik Sp k, po niespełna roku od zamówienia i skonfigurowania wg naszych indywidualnych preferencji, dziś ambulanse wyjechały z hali produkcyjnej🥰😍🚑

Samochody gwarantują maksymalny komfort jazdy dla zespołu i pacjenta, poprzez wyposażenie pojazdu bazowego w:
🚑 Zawieszenie pneumatyczne z regulacją wysokości, dla zminimalizowania odczuwania nierówności na drogach
🚑 Czujniki parkowania przód i tył + kamera cofania jednocześnie
🚑 Orurowanie przednie ze światłami dalekosiężnymi firmy Lazer, dostarczone przez STEELER 4×4 & PICK-UP Accessories
🚑 Wideorejestrator przód i tył
🚑 Maksymalna możliwa konfiguracja ostrzeżeń dźwiękowych i świetlnych
🚑 Maksymalny możliwy zbiornik paliwa, w celu minimalizowania przerw na tankowanie
🚑 3 niezależne od siebie rodzaje ogrzewania i klimatyzacji
🚑 Spersonalizowane możliwości konfiguracji oświetlenia w przedziale medycznym, aby nie zakłócać spokoju pacjentów, podczas nocnych postojów
🚑 Standardowo w naszych ambulansach nie może zabraknąć mikrofalówki, lodówki, czajnika, ekspresu do kawy
🚑 AdroidTV z netflixem
niezależne nagłośnienie przedziału medycznego z możliwością podłączenia się przez BT.
🚑 Dodatkowo dla potrzeb przewozu pacjentów w stanie krytycznym, zwiększyliśmy liczbę dużych butli tlenowych, w celu zwiększenia rezerwy tlenowej na dalekie transporty pacjentów wymagających wentylacji mechanicznej lub tlenoterapii biernej.
🚑 Zwiększyliśmy liczbę mocowań na pompy infuzyjne, dzięki czemu pacjenci wymagający wielolekowej farmakoterapii mogą być bezpieczniej i dokładniej prowadzeni lekowo.
🚑 Szafki w zabudowie, zostały zaadaptowane rozmiarami do naszych potrzeb i naszego sprzętu, tak, aby jego dobycie było szybkie i łatwe, co znacznie usprawnia komfort pracy ratowników i bezpieczeństwo pacjentów w razie potrzeby.
🚑 Nowe rozwiązania komunikacji/alarmów między pacjentem i zespołem.
🚑 Sterowanie całą elektroniką w pojeździe odbywa się za pomocą dwóch paneli CAN.
🚑 Kamera w przedziale medycznym, dla stałego podglądu otoczenia oraz pacjenta. Kamera nie nagrywa, podgląd jest w czasie rzeczywistym.
🚑 Nowością i nie lada wyzwaniem dla Auto-Form było zaprojektowanie fotela u wezgłowia noszy, aby umożliwiał podróż przodem i tyłem do kierunku jazdy, dzięki możliwości obrotu 360 stopni.

Wszystkie te zmiany, unowocześnienia i dogodności są dla bezpieczeństwa, komfortu pacjentów i zespołów, gwarantując jednocześnie niezawodność.
W ramach ciekawostki, mamy możliwość personalizacji napisów na belkach świetlnych.

Wyznaczamy nowe trendy i poziom jakości na rynku międzynarodowego transportu medycznego! 💪

Czas jechać na bazę, wyposażyć samochody w niezbędny sprzęt! Więcej nowości z naszych nowych ambulansów będziemy zamieszczać w kolejnych postach.
A z Auto-Form widzimy się ponownie już niebawem! 😎